Tantric sexuality

Tantra veya Tantric sexuality masaj, 1977’de Berlin’de geliştirilen iki tanımlanmış masajdır. Batı dünyasındaki neotantrik hareketin unsurlarını birleştiren erotik masaj, vücudun birincil erojen bölgelerine, yani ağız, fallus, vajina ve karın bölgesine vb. yapılan masaj tercihi.

ERKEK MASÖR
Masaj, vücudu gevşetmeyi, canlandırmayı ve iyileştirmeyi amaçlayan bir tedavidir. Manuel uygulamalı hareketleri ve vücuttaki yumuşak doku ve kasların manipülasyonunu kullanan masaj terapisi, iyileşmeyi teşvik etmek ve bir kişinin genel refahını artırmak için çalışır.

Her birinin kendine göre yararları olan birçok masaj terapisi türü vardır. Artık masaj bir lüks olarak düşünülmüyor, sadece parası yetenler için mevcut. Tedavi, ister rahatlama, ister sporda iyileşme veya ağrı kesici olsun, herkes için mevcuttur.

Bu sayfada, farklı masaj terapisi türleri ve faydaları, bir seanstan neler bekleneceği ve bir masaj terapisti nasıl bulunacağı hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

MASAJ NEDİR?
Vücudun farklı bölgelerine veya iyileştirici yaklaşımlara odaklanan birkaç masaj türü vardır. Masaj, ellerle vücudu ovma ve yoğurma uygulamasıdır. Masaj sırasında masaj terapisti, ağrıyı ve gerginliği azaltmak için vücudun kaslarına ve eklemlerine hafif veya güçlü bir baskı uygulayacaktır. Masaj terapisti, masaj verme konusunda eğitilmiş kişidir.

Masaj, cildin ve kasların okşanması, yoğurulması, yuvarlanması ve bastırılmasıdır. Her biri farklı köken ve amaçlara sahip birçok farklı stil vardır, ancak tedavinin temeli aynıdır – vücudu gevşetmek ve yeniden dengelemek ve kendinizi iyi hissettirmek.

Dünya çapında mevcut 250’den fazla masaj ve vücut çalışması terapisi çeşidiyle anlaşılır bir şekilde biraz bunaltıcı olabilir. Aşağıda, hangi masaj türünün size uygun olduğunu öğrenmenize yardımcı olmak için en yaygın masaj türlerinden bazılarına bakıyoruz.

Masaj, cildinizi, kaslarınızı, tendonlarınızı ve bağlarınızı bastırmak, ovalamak ve manipüle etmek için kullanılan genel bir terimdir. Masaj, hafif vuruştan derin baskıya kadar değişebilir. Yaygın olarak kullanılan üzere birçok farklı masaj türü vardır.

Tantrik Masaj ile Zihninizi, Ruhunuzu ve Bedeninizi Ödüllendirin!