Tantra

Masajın kendinizi şımartmanın veya şımartmanın sadece iyi bir yol olduğu düşüncesini bir kenara bırakın. Aksine, özel bir sağlık durumunuz olsun ya da sadece başka bir stres giderici arıyor olun, masaj, sağlığınızın ve refahınızın kontrolünü üstlenmenize yardımcı olacak güçlü bir araç olabilir. Kendi kendine masaj yapmayı veya evde bir partnerle masaj yapmayı bile öğrenebilirsin. Tantra masajını mutlaka deneyiniz.Bir masaj terapisti için bir doktordan, arkadaşınızdan veya çevrimiçi bir rehberden kişisel bir öneri alabilirsiniz . Ya da hangisini tercih ettiğinizi görmek için farklı terapistlerle birkaç masaj rezervasyonu yapabilirsiniz. Tamamen rahatlayabilmek için yanında rahat hissettiğin biri olduğundan emin ol.

Masaj terapistinizin uygun şekilde eğitildiğinden ve güncel sertifikalara ve eyalet lisanslarına sahip olduğundan emin olun. Seanslarınıza başlamadan önce terapistinizle kısa bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz, böylece beklentilerinizi iletebilir ve ilgili soruları sorabilirsiniz.

Masaj, fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak daha iyi hissetmeniz için bir yol olabilir. Sizin için en ideal olan türü ve sağlayıcıyı bulmak için farklı masaj türleri ve farklı masaj terapistleri ile denemeler yapın.

Beklentilerinizi ve niyetlerinizi daima masaj terapistinizle paylaşın ve rahat etmediğiniz bir şey varsa konuşun. Herhangi bir sağlık sorununuz veya özel durumunuz varsa, herhangi bir masaj yaptırmadan önce doktorunuzla konuşun.

Bir masajın hoş bir deneyim olması gerektiğini unutmayın, bu yüzden anın tadını çıkarın.